• چهارشنبه،02 خرداد 1397
 • ورود
   
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 163
   کد: 134823
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

   بازدید از بزرگترین مخزن بتنی ذخیره آبی فضای سبز، توسط کارگروه مدیریت بحران منابع آب مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس انجام شد.

   به گزارش روابط‌عمومی مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد،کارگروه مدیریت بحران منابع آب در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های خود شانزدهمین جلسه خود را در محل بوستان وکیل اباد برگزار کرد.
   بازدید از بزرگترین مخزن بتنی ذخیره آبی فضای سبز، توسط کارگروه مدیریت بحران منابع آب مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس انجام شد.

   در این جلسه، علاوه بر اعضای کارگروه که از مدیران و متخصصین حوزه‌های مربوطه هستند، مهدی ذاکر الحسینی(عضو شورای چهارم)، نماینده پیمانکار، مشاور علمی و اجرایی پروژه و نمایندگان شهرداری نیز حضور داشتند.

   در ابتدا سلطان احمدی کارشناس مسئول منابع آبی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهری با اشاره به مصوبه هیات وزیران در مورد تامین آب فضای سبز از منابع غیر شرب، ذخیره سازی آب در فصول پرباران و استفاده در فصول کم آب را یکی از بهترین اقدامات برشمردند.

   وی  گفت: به این منظور راهکارهای مختلف را مورد بررسی قرار دادیم که ایجاد تصفیه خانه‌های شهری و محلی، و ایجاد مخازن ذخیره سازی آب مورد تایید قرار گرفت که در همین راستا بزرگترین مخزن بتنی کشور با ظرفیت ذخیره سازی 15000 متر مکعب اب در بوستان وکیل اباد در دستور ساخت قرار گرفت.

   در ادامه مشاور پروژه گفت: آب این مخزن از محل قنات وکیل اباد و آب باران تامین خواهد شد که به وسیله آن فضای سبز بوستان وکیل اباد آبیاری خواهد شد.

   در پایان اعضای جلسه، از روند ساخت مخزن و مراحل کار بازدید کردند .

   برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

   تعداد بازدید: 163
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
  دانشنامه شهر مشهد
  معاونت برنامه ریزی و توسعه
  معاونت حمل و نقل و ترافیک
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,181,713
  تعداد بازدید امروز : 340
  تعداد بازدید دیروز : 392
  آخرین به روزرسانی : 11:26  1396/12/24
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن :31291084
  فکس :31291180
  آدرس :مشهد- میدان شهدا-ساختمان تالار شهر مشهد-طبقه دوم- مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد می باشد.