•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 262
   کد: 142818
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
   نشست خبری رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها برگزار شد؛

   احیای بافت فرسوده با مشارکت مردم و سرمایه‌های خرد مردمی

   به گزارش روابط‌عمومی مرکز پژوهش‌های شورا در این نشست خبری که صبح امروز برگزار گردید، نوروزی رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها، درخصوص احیای سرمایه‌های خرد مردمی و مشارکت‌های مردم در بافت فرسوده خاطر نشان کرد: در حال حاضر کمیسیون با چالش‌ها و مسائلی درخصوص احیای سرمایه‌های خرد و مشارکت‌های مردم در بافت فرسوده روبروست که سرعت روند کار را می‌گیرد. سرمایه‌گذار به تنهایی قادر به انجام کلیه فعالیت‌های مربوط به یک یا چند پروژه در مشهد نیست. از طرف دیگر تاکنون شهرداری نتوانسته اقدامات و تمهیداتی موثر در خصوص ترغیب و تشویق سرمایه‌گذار انجام دهد.
   نشست خبری رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها برگزار شد؛

    در حال حاضر کمیسیون با چالش‌ها و مسائلی درخصوص احیای سرمایه‌های خرد و مشارکت‌های مردم در بافت فرسوده روبروست که سرعت روند کار را می‌گیرد. سرمایه‌گذار به تنهایی قادر به انجام کلیه فعالیت‌های مربوط به یک یا چند پروژه در مشهد نیست. از طرف دیگر تاکنون شهرداری نتوانسته اقدامات و تمهیداتی موثر در خصوص ترغیب و تشویق سرمایه‌گذار انجام دهد.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها افزود: پیشرفت و تقویت بافت‌های فرسوده، مشارکت همه شهروندان را طلب کرده، چون حضور خود مردم و فعالیت‌های آنها می‌تواند راهگشای بیشتر موانع باشد. از طرفی شهروندان خواهان ساخت و سازهای بدون دغدغه و با اجرای قوانین مربوط به نظام مهندسی هستند و این بستر باید توسط شورا و شهرداری فراهم شود که در گام نخست طی جلسات متعدد این امکان تا حدودی فراهم شده که شهروندان به منظور نوسازی بافت‌های فرسوده اقدام نمایند. در این خصوص بزودی اطلاع‌رسانی لازم به شهروندان انجام خواهد شد.

   تعداد بازدید: 262
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
  سامانه شورایاوران
  شورای اسلامی شهر مشهد مقدس
  دانشنامه شهر مشهد
  معاونت برنامه ریزی و توسعه
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,299,777
  تعداد بازدید امروز : 451
  تعداد بازدید دیروز : 375
  آخرین به روزرسانی : 09:49  1397/10/29
 • ارتباط با مدیریت
 • تلفن :31291084
  فکس :31291180
  آدرس :مشهد- میدان شهدا-ساختمان تالار شهر مشهد-طبقه دوم- مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد می باشد.